اخبار

در دیدار قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای نیجر با معاون امور اقتصادی وزارت کار؛ زمینه های همکاری مشترک دو کشور بررسی شد

در دیدار قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای نیجر با معاون امور اقتصادی وزارت کار؛ زمینه های همکاری مشترک دو کشور بررسی شد
در دیدار "مصطفی ماهامان میکاسو" قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجر با "حجت اله میرزایی" معاون اموراقتصادی وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی، زمینه های همکاری های مشترک میان دو کشور بررسی شد .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت ­اله میرزائی در این نشست که عصرامروز چهارشنبه، شانزدهم تیر در محل وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی برگزارشد مهم ترین فعالیت های این وزارتخانه را تشریح کرد.

وی گفت : وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای می تواند زمینه های همکاری خوبی با نیجر داشته باشد.

معاون اموراقتصادی، ضمن تشریح فعالیت های این وزارتخانه دربخش های تنظیم روابط کار، رفاه اجتماعی، اشتغال و کارآفرینی ، تعاون ، بنگاه های اقتصادی ،تامین اجتماعی ، صندوق های بازنشستگی و ... نسبت به همکاری های مشترک در هریک از بخش های یاد شده و صادرات محصولات شرکت های زیرمجموعه این وزارتخانه به نیجراعلام آمادگی کرد.

میرزائی یاد آورشد : با انعقاد تفاهم نامه های دوجانبه می توان میان دوکشورهمکاری های نزدیکی برقرار کرد.
نیازمند استفاده از تجارب ایران در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای هستیم

"ماهامان میکاسو" نیز در این دیدار با تشریح فعالیت های وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجرتاکید کرد که نیازمند بهره مندی از تجارب ایرانیان در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای هستند.
قائم مقام وزارت آموزش فنی و حرفه ای جمهوری نیجربا جوان توصیف کردن کشورش خواستار توسعه تعاون با استفاده از تجارب ارزشمند ایران در این حوزه شد.

وی زمینه های همکاری های مشترک میان دو کشورو دو وزارتخانه را برشمرد. قرار بر این است که در روزهای آینده در سفر این هیات به کشورمان سایر زمینه های همکاری بررسی و زمینه انعقاد تفاهم نامه های مشترک فراهم شود.

۱۷ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵
مرکزروابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید