اخبار

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اعلام کرد:

در واگذاری ها ، ضوابط قانونی و رگولاتوری را رعایت می کنیم.

در واگذاری ها ، ضوابط قانونی و رگولاتوری را رعایت می کنیم.
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در مسیر خروج از بنگاهداری فارغ ازگفتگوهای اولیه جهت فروش و واگذاری سهام شرکت های خود ، کلیه ضوابط قانونی وقوانین و مقررات مرتبط بارگولاتوری را رعایت خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اعلام کرد: براساس تکلیف مسئولان نظام مبنی بر خروج از بنگاهداری و عزم جدی مدیران عالی شستا برای تحقق این هدف و حرکت به سمت سهامداری ، مذاکره درباره واگذاری سهام شرکت های مختلف خود ازجمله رایتل را با علاقمندان و شرکت های متقاضی صورت داده است اما هنوز با هیچیک از این خریداران به توافق قطعی نرسیده است و روشن است که شستا در راستای حفظ و ارتقای سهام ذینفعان خود با دقت و کمک دستگاه های نظارتی همه تلاش خود را مبذول خواهد داشت.

برهمین اساس سهام سه واحد تولیدی و صنعتی «حریر»، « چوب اسالم» و «کارتن البرز» به مزایده عمومی گذاشته و ضمناً تشریفات قانونی جهت واگذاری فولاد اکسین نیز انجام شده است.

روند واگذاری و فروش سهام شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی که به علت نوسان های ارزی و بدهی مالیاتی و بیمه ای با مشکلاتی روبرو شده است با برنامه ریزی و تمهیدات جدید تسریع می شود.

شستا پیش از این در جریان فروش شرکت های قابل واگذاری خود، ضمن عرضه عمومی این شرکت ها در سه نوبت ازطریق جراید عمومی ، در پنج نوبت عرضه سهام این شرکت ها را در پنج استان توسط استانداران و اتاق های بازرگانی استان ها و فعالان اقتصادی صورت داد.

۱۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰
خبرگزاری مهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید